ROAST SOSNOWCA Z UDZIAŁEM JACKA NOCHA

W najbliższą niedzielę, 27 października, w sosnowieckim klubie Muza odbędzie się pierwszy w Polsce ROAST miasta – ROAST Sosnowca. Wydarzenie uświetni  między innymi nasz podopieczny, Jacek Noch.

Honoru miasta bronić będzie jego najbardziej rozpoznawalna postać, sam Prezydent Arkadiusz Chęciński. Czy wyjdzie obronną ręką i pokaże właściwe miejsce wszystkim roastującym? Tego dowiemy się wkrótce. Ważne jednak, że Sosnowiec, jako pierwsze miasto stanie do walki o miano "Miasta z dystansem". Swój dystans udowodnił już wcześniej wprowadzając Paszporty do Sosnowca.
 
Goście

Wydarzenie poprowadzi Arkadiusz Pan Pawłowski, komik i konferansjer, laureat najważniejszych przeglądów komediowych w 2019, szerzej znany z prowadzenia wszystkich edycji gal Fame MMA. 
 
Wystąpią:
Bartosz Gajda profil ukryty (znany z kabaretu Łowcy.B)
Jasiek Borkowski
Chwytak & DJ Wiktor
Marcin Zbigniew Wojciech
Jakub Poczęty
Kuba Rosa
Damian Kubik
Paweł Reszela - Stand-Up Comedy
Piotr Wojteczek
 
W formie przekazu myśli wydarzenie uatrakcyjni znany wszystkim Krzysztof Skiba oraz mocno związany z Sosnowcem Jacek Noch. O oprawę muzyczną zadba Zgas i Zgasik, pierwszy w świecie beatboxujący brzuchomówca. To jednak nie koniec niespodzianek!

 Konkurs
15 września 2019 na stronie Roasty.pl startuje konkurs, w którym do wygrania ponad 100 nagród. Między innymi weekendowy pobyt all inclusive dla dwóch osób z romantyczną kolacją i ekstremalnymi przeżyciami.

Jak to się wszystko zaczęło?
2 czerwca na swoim facebookowym profilu Filip Chajzer opublikował wpis "Szukam do materiału w Dzień Dobry TVN 30 latków (bądź więcej), którzy nigdy nie byli zagranicą naszego pięknego kraju. PS. Sosnowiec się nie liczy".
4 czerwca na stronie Sosnowiec.naszemiasto.pl "Filip Chajzer kpi sobie z Sosnowca? Prezydent Chęciński i sosnowiczanie odpowiadają" przeczytaliśmy komentarz Dominika Charasima "Najlepsze dowcipy o Żydach wymyślali Żydzi. Ja bym chciał, aby w Sosnowcu ktoś urządził ROAST Sosnowca i żeby to latało po sieci. To najlepszy sposób na dobrą reklamę."
To właśnie ten komentarz zmotywował nas do organizacji Roastu Miasta Sosnowiec, a Prezydent Arkadiusz Chęciński wraz z Wydziałem Kultury i Promocji Miasta Sosnowiec podjął wyzwanie, dynamicznie wprowadzając ten pomysł w życie. Szerszej publiczności pokażemy, że Sosnowiec się liczy i to bardzo!

Start: 19:00
Bilety w cenie 79 i 89 zł do nabycia: 
http://www.kiepura.pl/pl,kup-bilet,1123,roast-sosnowca w ograniczonej liczbie 495 sztuk.


Organizatorzy:
Urząd Miasta Sosnowiec
Miejski Klub im. Jana Kiepury
Sala Widowiskowo-Koncertowa Muza
Agencja Artystyczna SyndykatRozrywki.pl
Roasty.pl - Bezczelnie śmieszni

Bieżące informacje o wydarzeniu:
www.RoastSosnowca.pl

Bilety na wydarzenie do nabycia:
http://www.kiepura.pl/pl,kup-bilet,1123,roast-sosnowca

ŹRÓDŁO: Facebook

Ta strona używa pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Kliknij i dowiedz się więcej.

Rozumiem