PATRYK LAKSA SUPPORTEM KABARETU ŁOWCY.B

Zapowiada się prawdziwa gratka dla sympatyków absurdalnego humoru. Katowicki występ kabaretu Łowcy.B (20 września, godz. 20.00, Old Timers Garage) poprzedzi Patryk Laksa. Artysta zaprezentuje publiczności fragmenty swojego stand-upu.

Patryk Laksa to urodzony w 1995 roku śląski komik. Od urodzenia choruje na dziecięce porażenie mózgowe, co jednak nie przeszkadza mu spełniać się artystycznie. Przygoda Patryka ze sceną zaczęła się w wieku 13 lat. To właśnie wtedy zadebiutował jako aktor na deskach katowickiego Teatr Korez wraz z kabaretem Drzewa A Gada, w którym udziela się do dziś. Kabaret nauczył go dystansu do siebie samego i otaczającej rzeczywistości. Najbliższe są mu mądre dowcipy, ale jak przyznaje, wszystkie chwyty są u niego dozwolone – w końcu ze śmiechu jeszcze nikt nie umarł.

Jako stand-uper wystąpił po raz pierwszy w 2016 roku na festiwalu Kazimiernikejszyn – Wydarzenie bez spinki. Wkrótce potem nawiązał współpracę z komikiem Marcinem Zbigniewem Wojciechem. Spotkanie to zaowocowało powstaniem jednego z najbardziej niecodziennych duetów w dziejach polskiej sceny stand-upowej. Patryk ma na koncie także debiut na dużym ekranie – w 2016 roku zagrał w filmie „Gejszaw reżyserii Radosława Markiewicza.

Artysta nie kryje radości z powodu nadchodzącego wydarzenia. „Bardzo się cieszę na ten występ, bo czymś przyjemnym jest dzielić scenę z przyjaciółmi– mówi.

strona wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/314684885892669/

zdjęcie: Karolina Rogosz

Ta strona używa pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Kliknij i dowiedz się więcej.

Rozumiem