STAND-UP W VERTIGO MARCIN ZBIGNIEW WOJCIECH NOWY PROGRAM

11 września, o godzinie 20.30, w klubie Vertigo we Wrocławiu odbędzie się stand-up Marcina Zbigniewa Wojciecha, który zaprezentuje swój nowy program pt. ,,My Polacy''. W roli supportu pojawi się Patryk Laksa.
Nowy program STAND-UP ,,My Polacy'' Marcin Zbigniew Wojciech

Zobacz na YouTube:
https://goo.gl/bVtTCC

MARCIN ZBIGNIEW WOJCIECH - Człowiek trojga imion, z czego jedno jest nazwiskiem. Kwintesencja określenia: "pozytywny wariat." Żywioł sceniczny i znana w całej Polsce dusza towarzystwa. Komik, kabareciarz, stand-up'er. Występuje na scenie od 10 lat, a od 2 lat nie był u fryzjera. Na swoim koncie ma ponad 700 występów.Jest członkiem grupy STAND-UP Night, STAND-UP Kraków oraz Kabaretu 44-200. Pracował w RMF FM. Występował w TVP2, Comedy Central oraz na Top Trendy (POLSAT). Musisz zobaczyć jego nowy program!

www.marcinwojciech.pl

Patryk Laksa -  urodzony w 1995 roku, pacyfista poruszający się w stylu zbliżonym do nordic walking. Od urodzenia choruje na dziecięce porażenie mózgowe. Wychowany na Łowcach.B i Mumio oraz hawerflokach. W 2008 roku zadebiutował na deskach katowickiego teatru Korez wraz z kabaretem Drzewo A Gada, którego członkiem jest po dziś dzień. Kabaret nauczył go dystansu do siebie samego i świata. Dlatego też dziś nie boi się go nieustannie przesuwać (chodzi o ten dystans). Preferuje mądry żart, jednak gdyby wszystkie chwyty nie były dozwolone, nie było by mowy o dystansie. Miał również okazję zadebiutować na dużym ekranie w filmie pt.”Gejsza” w reżyserii Radosława Markiewicza. Może pochwalić się wyjątkową nie umiejętnością śpiewania. Jest fanem muzyki irlandzkiej, dobrej literatury i Stinga. Mówi o sobie, że jest wiecznym maturzystą, a dlaczego? O tym "face to face”.

 

Fanpage Patryka: https://www.facebook.com/patryklaksaofficialpage/?epa=SEARCH_BOX


Prowadzenie: Michał Juszczak

Bilety w cenie:
przedsprzedaż 25 zł
w dniu 30 zł

Bilety online na PanBilet:
https://www.panbilet.pl/wydarzenia/Wroc%C5%82aw/477/Marcin+Zbigniew+Wojciech+STADN-UP/

Bielty online na KupBilecik.pl:

Zachęcamy do rezerwacji miejsc w klubie: emenago.com/i/vertigojazz

 

 ZRÓDŁO ZDJĘCIA: Marcin Zbigniew Wojciech


Ta strona używa pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Kliknij i dowiedz się więcej.

Rozumiem